Odbiór z dworca Berlin Hauptbahnof realizujemy do miejsc wskazanego przez klienta w obrębie Gorzowa Wielkopolskiego. Średni czas przejazdu to 3 godziny, w zależności od warunków atmosferycznych oraz natężenia ruchu może ulec zmianie.  Klient jest odbierany jest z parkingu przy ulicy Europaplazt, do którego można się dostać z dowolnego peronu.

Continue reading...

Dowóz na dworzec Berlin Hauptbahnof realizujemy z miejsc wskazanego przez klienta w obrębie Gorzowa Wielkopolskiego. Średni czas przejazdu to 3 godziny, w zależności od warunków atmosferycznych oraz natężenia ruchu może ulec zmianie. Dlatego czas wyjazdu ustalamy z zapasem i w razie potrzeby modyfikujemy. Klient jest dowożony na parking przy ulicy Europaplazt, z którego może się w łatwy sposób dostać na dowolny peron.

Continue reading...

Odbiór z lotniska Wrocław Strachowice odbywa się z górnego parkingu. Jest to centralne miejsce, do którego można dotrzeć z każdego terminalu. Czasami jest problem z wolnym miejscem parkingowym wtedy umawiamy się w konkretnym miejscu i podjeżdżamy jak już pasażer będzie gotowy odbierze walizki itp.

Continue reading...

Dowóz na lotnisko Wrocław Strachowice realizujemy z miejsc wskazanego przez klienta w obrębie Gorzowa Wielkopolskiego. Średni czas przejazdu to 4 godziny, w zależności od warunków atmosferycznych oraz natężenia ruchu może ulec zmianie. Dlatego czas wyjazdu ustalamy z zapasem i w razie potrzeby modyfikujemy.

Continue reading...

Odbiór z lotniska Warszawa Okęcie odbywa się z dolnego parkingu. Jest to centralne miejsce, do którego można dotrzeć z każdego terminalu. Czasami jest problem z wolnym miejscem parkingowym wtedy umawiamy się w konkretnym miejscu i podjeżdżamy jak już pasażer będzie gotowy odbierze walizki itp.

Continue reading...

Dowóz na lotnisko Warszawa Okęcie realizujemy z miejsc wskazanego przez klienta w obrębie Gorzowa Wielkopolskiego. Średni czas przejazdu to 6 godziny, w zależności od warunków atmosferycznych oraz natężenia ruchu może ulec zmianie. Dlatego czas wyjazdu ustalamy z zapasem i w razie potrzeby modyfikujemy. Klient jest dowożony na górny parking, z którego może się w łatwy sposób dostać dowolny terminal.

Continue reading...

Dowóz na lotnisko Szczecin Goleniów realizujemy z miejsc wskazanego przez klienta w obrębie Gorzowa Wielkopolskiego. Średni czas przejazdu to 2 godziny, w zależności od warunków atmosferycznych oraz natężenia ruchu może ulec zmianie. Dlatego czas wyjazdu ustalamy z zapasem i w razie potrzeby modyfikujemy. Klient jest dowożony na górny parking, z którego może się w łatwy sposób dostać dowolny terminal.

Continue reading...

Odbiór z lotniska Poznań Ławica odbywa się z bocznego parkingu. Jest to centralne miejsce, do którego można dotrzeć z każdego terminalu. Czasami jest problem z wolnym miejscem parkingowym wtedy umawiamy się w konkretnym miejscu i podjeżdżamy jak już pasażer będzie gotowy odbierze walizki itp.

Continue reading...