Przewozy osób do Niemiec

Jeśli szukasz zaufanej oraz cenionej firmy, która zapewni Ci szybki i bezpieczny transport za granicę, zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Transport na niemieckie lotniska

W ramach prowadzonej przez nas międzynarodowej działalności oferujemy m.in. przewóz osób do Niemiec oraz Czech. Trasa, którą kursują nasze busy, rozpoczyna się w Gorzowie Wielkopolskim. Zapewniamy transfer na lotnisko Berlin Bandenburg oraz Berlin Schonefeld. Ponadto kursujemy również na lotnisko Berlin Tegel.

Przewóz na życzenie

Oferowane przez nas przewozy do Niemiec to nie tylko transfery osób na airporty. Chcemy zapewnić naszym Klientom jak najszerszy wybór usług. W związku z tym oferujemy również indywidualne oraz firmowe wyjazdy na życzenie. Choć przewozy na lotnisko to główna część naszej działalności, zapewniamy także transfery pracownicze oraz transport na imprezy okolicznościowe takie jak chrzciny, komunie, wesela, a nawet koncerty. Początek trasy kierowcy może mieć miejsce w Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu lub Szczecinie, a miejsce docelowe w Niemczech wybierasz sam.

Najwyższa jakość usług

Naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie Klientów. W związku z tym staramy się świadczyć jak najlepsze usługi oraz dbać o jakość kontaktu z Pasażerami. Na naszej stronie znajdują się wszelkie istotne informacje dotyczące procesu zamawiania transportu oraz obowiązującego regulaminu. Każda osoba korzystająca z naszych usług ma pewność komfortowej podróży oraz punktualnego przybycia na miejsce docelowe.