Transport krajowy - przewóz osób na terenie Polski

Zorganizowany transport to wygodne i opłacalne rozwiązanie nie tylko w przypadku przejazdów międzynarodowych, ale również krajowych. Korzystanie z oferty firmy transportowej sprawdza się podczas zorganizowanych wyjazdów okolicznościowych, transferów na lotniska czy indywidualnych podróży na życzenie.

Transfery na lotniska krajowe

Organizowanie transferów na lotniska to jedna z większych części naszej działalności. Zapewniamy tani transport z terenów Gorzowa Wielkopolskiego i okolic na takie lotniska jak Poznań Ławica, Szczecin Goleniów, Gdańsk Lech Wałęsa, Warszawa Okęcie czy Wrocław Strachowice. Posiadamy dwa rodzaje pojazdów, którymi świadczymy usługi - bus oraz auto.

Transport na imprezy okolicznościowe oraz na życzenie

Transfery na lotniska to nie jedyna nasza usługa. Zapewniamy również inne tanie przewozy krajowe. Bus to pojazd, który świetnie sprawdza się podczas większych zorganizowanych wycieczek prywatnych lub firmowych, gdyż jest w stanie pomieścić 8 osób. W przypadku mniejszej liczby pasażerów wykorzystujemy auto. Przewóz osób na terenie Polski jest niemal nieograniczony. Oprócz możliwości wybrania własnej trasy, podczas której kierowca startuje busem z Gorzowa, Poznania czy Szczecina posiadamy również możliwość transportu pomiędzy wieloma innymi miejscowościami takimi jak Drezdenko, Strzelce Krajeńskie, Dobiegniew, Kostrzyn, Witnica, Skwierzyna, Międzyrzecz, Międzychód, Dębno, Myślibórz czy Barlinek.

Już teraz wybierz tanie przewozy krajowe osób i skorzystaj ze sprawnych i bezpiecznych usług transportowych na terenie całej Polski!

Przewóz OSÓB auto 8+1 bus

300zł ( za kurs Gorzów – Berlin Hauptbahnof lub Berlin Hauptbahnof – Gorzów )

przewóz OSÓB auto 8+1 bus

150zł (za osobę Gorzów – Berlin Hauptbahnof lub Berlin Hauptbahnof – Gorzów *)

przewóz OSÓB auto 4+1

280zł ( za kurs Gorzów – Berlin Hauptbahnof lub Berlin Hauptbahnof – Gorzów )

PRZEWÓZ OSÓB AUTO 4+1

140zł (za osobę Gorzów – Hauptbahnof lub Hauptbahnof – Gorzów *)

* usługa realizowana jest przy min dwóch chętnych na wyjazd w danym terminie i czasie

Oferta przewozu osób Gorzów Wlkp. - Berlin

Proces zamówienia transportu:

Rezerwacja telefoniczna lub mailowa Potwierdzenie rezerwacji Podanie terminu: data godzina nr lotu Podanie ilość pasażerów (w tym dzieci) Podanie adresu odbioru lub adres przeznaczenia Płatność gotówka lub przelew

ZAREZERWUJ ONLINE

01

Dowóz na dworzec Berlin Hauptbahnof

Dowóz na lotnisko Berlin Tegel realizujemy z miejsc wskazanego przez klienta w obrębie Gorzowa Wielkopolskiego. Średni czas przejazdu to 3 godziny, w zależności od warunków atmosferycznych oraz natężenia ruchu może ulec zmianie. Dlatego czas wyjazdu ustalamy z zapasem i w razie potrzeby modyfikujemy. Klient jest dowożony na górny parking, z którego może się w łatwy sposób dostać dowolny terminal.

02

odbiór z dworca Berlin Hauptbahnof

Odbiór z lotniska Berlin Tegel odbywa się z górnego parkingu. Jest to centralne miejsce, do którego można dotrzeć z każdego terminalu. Czasami jest problem z wolnym miejscem parkingowym wtedy umawiamy się w konkretnym miejscu i podjeżdżamy jak już pasażer będzie gotowy odbierze walizki itp. Główny terminalem i największym jest "A" który jest podzielony na bramki od 01 do 15. Dolny terminal "E" i boczny terminal "C" z którego trzeba przejść tunelem na górny parking