Transport krajowy - przewóz osób na terenie Polski

Zorganizowany transport to wygodne i opłacalne rozwiązanie nie tylko w przypadku przejazdów międzynarodowych, ale również krajowych. Korzystanie z oferty firmy transportowej sprawdza się podczas zorganizowanych wyjazdów okolicznościowych, transferów na lotniska czy indywidualnych podróży na życzenie.

Transfery na lotniska krajowe

Organizowanie transferów na lotniska to jedna z większych części naszej działalności. Zapewniamy tani transport z terenów Gorzowa Wielkopolskiego i okolic na takie lotniska jak Poznań Ławica, Szczecin Goleniów, Gdańsk Lech Wałęsa, Warszawa Okęcie czy Wrocław Strachowice. Posiadamy dwa rodzaje pojazdów, którymi świadczymy usługi - bus oraz auto.

Transport na imprezy okolicznościowe oraz na życzenie

Transfery na lotniska to nie jedyna nasza usługa. Zapewniamy również inne tanie przewozy krajowe. Bus to pojazd, który świetnie sprawdza się podczas większych zorganizowanych wycieczek prywatnych lub firmowych, gdyż jest w stanie pomieścić 8 osób. W przypadku mniejszej liczby pasażerów wykorzystujemy auto. Przewóz osób na terenie Polski jest niemal nieograniczony. Oprócz możliwości wybrania własnej trasy, podczas której kierowca startuje busem z Gorzowa, Poznania czy Szczecina posiadamy również możliwość transportu pomiędzy wieloma innymi miejscowościami takimi jak Drezdenko, Strzelce Krajeńskie, Dobiegniew, Kostrzyn, Witnica, Skwierzyna, Międzyrzecz, Międzychód, Dębno, Myślibórz czy Barlinek.

Już teraz wybierz tanie przewozy krajowe osób i skorzystaj ze sprawnych i bezpiecznych usług transportowych na terenie całej Polski!

Przewóz OSÓB auto 8+1 bus

Cena zależna od wybranej trasy od 200 do 1000 złotych

przewóz OSÓB auto 8+1 bus

Cena zależna od wybranej trasy od 150 do 200 złotych za osobę

przewóz OSÓB auto 4+1

Cena zależna od wybranej trasy od 200 do 900 złotych

PRZEWÓZ OSÓB AUTO 4+1

Cena zależna od wybranej trasy od 130 do 300 złotych za osobę

* usługa realizowana jest przy min dwóch chętnych na wyjazd w danym terminie i czasie

ZAREZERWUJ ONLINE